VÍTEJTE!

Věnuji se tvorbě a vývoji moderních webů. Mým cílem je poskytnout komplexní přístup, který zahrnuje vytvoření webových stránek, grafický design, online marketing a práci se sociálními sítěmi.

 

Služby

Webové stránky
Webové stránky
Grafický design
Grafický design
Online marketing
Online marketing
Sociální sítě
Sociální sítě

The numbers speak for themselves

Massa nostra risus bibendum sociosqu est aliquet sem ornare velit tristique fusce luctus nam fames ad nisi mi mi volutpat aliquam accumsan enim sit egestas.

Quisque lorem tortor fringilla sed

0 %
average order value
10 000$
16 900$
0 %
website traffic
94 unique visitors
214 unique visitors
0 %
fewer abandoned shopping cards
155
85
0 %
increase in sales by one customer
3 orders
4 orders

They trust us

We use only the best communication tools

Webové stránky

Vytvořím vizuálně atraktivní a uživatelsky přívětivé webové stránky, které se budou skvěle zobrazovat na různých zařízeních, včetně počítačů, tabletů a mobilních telefonů. Chci, aby každý, kdo navštíví vaši stránku, měl pohodlný a plynulý zážitek bez ohledu na to, jaké zařízení používá. To ale vůbec není všechno. Od barev a písma až po grafiku a obrázky, každý detail bude pečlivě promyšlený. Výsledkem mojí práce je webová stránka, která nejen skvěle reprezentuje vaši značku, ale také přináší hodnotu vašim návštěvníkům.

Grafický design

Můj hlavní cíl je vytvářet grafiku, která nejen krásně vypadá, ale také skutečně funguje. Nezáleží na tom, zda potřebujete logo, banner, leták, plakát nebo něco úplně jiného. Společně vytvoříme krásnou a originální grafiku, která vám pomůže přilákat pozornost a dosáhnout vašich cílů.

Online marketing

 
Určitě jste se již setkali s pojmem „online marketing“ a možná vás zajímá, co to je? Představte si, že někdo hledá na internetu informace a využívá k tomu vyhledávač, jako jsou například Google a Seznam. Mým cílem je zajistit, aby váš web zaujal výraznou pozici, umožňující lidem snadno vás najít. Jinými slovy, když budou hledat produkty nebo služby, které nabízíte, budete se zobrazovat mezi prvními. Nezní to skvěle? Začít s online marketingem je zajímavý proces, který obsahuje mnoho kroků. Nemějte však obavy, nebudu vás zatěžovat složitou terminologií, nastavováním kampaní, analytickými nástroji ani hromadou čísel. Poskytnou vám snadné a přehledné výsledky, kterým porozumíte

Sociální sítě

 
V dnešním rychle se rozvíjejícím digitálním světě hraje správa sociálních sítí klíčovou roli k úspěchu každého podniku či individuálního profesionála. Jsou to právě sociální média, kde se setkáváte se svými zákazníky a budujete značku. Takže pokud chcete využít tyhle „internetové místa“ k tomu, abyste ukázali světu, co umíte, ať už jste firma nebo jednotlivec, tak jsem tady, abych vám s tím pomohl. Text, grafiku a propagaci nechte na mě, to si vezmu na starost a vytvořím vám skvělý příspěvek, který zaujme. A co je na tom nejlepší? Začít můžeme hned teď.

Nový web je pouhým začátkme

 
 

Mým přístupem není jen vytvořit nové webové stránky, ale také je propojit s vaší celkovou marketingovou strategií. Společně budeme pracovat na tom, jak nejlépe začlenit váš web do online marketingu a sociálních sítí, aby se zvýšila vaše viditelnost na internetu.

 
 

Check out the other features

Google ads campaign

Cubilia ipsum euismod hac libero porttitor aenean auctor sagittis congue donec nisl.

Online courses

Consectetur habitasse in donec donec pharetra pulvinar scelerisque mauris torquent elementum duis.

Support 24/7

Pellentesque amet pulvinar gravida fames sociosqu maecenas vivamus blandit consectetur.

Product managment

Aenean ad fermentum diam ultrices iaculis ullamcorper curabitur suscipit sollicitudin.

Advance cart

Elementum donec cursus ornare cursus malesuada elementum at nullam dapibus.

Free consultation

Quis varius ante quisque per malesuada commodo lacinia adipiscing senectus.

Kontakt

 
Napište mi ještě dnes a společně začneme pracovat na vašem projektu.

Kontaktní formulář